...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Villa ka vendosur për Realin?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Villa ka vendosur për Realin?   Fri Jun 19, 2009 12:59 pm

Shtypi spanjoll beson se sulmuesi i Valencias, David Villa, ka vendosur të transferohet te Real Madridi.

Pas fitores së Spanjës kundër Irakut të mërkurën mbrëma, Villa u tha gazetarëve se ai ka marrë vendimin e tij për skuadrën të cilës do t’i bashkëngjitet.

“Agjenti im e di vendimin që kam marrë dhe ai duhet të punojë në realizmin e tij”, ka deklaruar Villa duke mos cekur emrin e skuadrës tek e cila dëshiron të transferohet.

Për sulmuesin spanjoll janë të interesuara shumë skuadra, ndër të cilat Barcelona, Real Madridi, Manchester Unitedi dhe Liverpooli, ndërsa shtypi spanjoll beson se emri i skuadrës të cilës ka vendosur t’i bashkëngjitet Villa është: Real Madrid.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Villa ka vendosur për Realin?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: