...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuk ka marrëveshje me Realin!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Nuk ka marrëveshje me Realin!   Sat May 16, 2009 9:04 pm

Babai/agjenti i Ricardo Kaka, Bosco Liete, ka dhënë një deklaratë me anë të të cilës ka mohuar spekulimet e gazetës “AS”, sipas të cilave superylli i Milanit kishte arritur marrëveshje me pretendentin për presidencën e Real Madridit, Florentino Perez.

“Nuk ka marrëveshje me Real Madridin apo këdo tjetër, dhe nuk është e vërtetë ajo që thuhet se Kaka tashmë ka nënshkruar marrëveshje me skuadrën spanjolle”.

“Kaka është i përqendruar maksimalisht në xhirot finale të Kampionatit dhe lojaliteti i tij për Milanin është i qëndrueshëm si gjithmonë”, ka thënë Bosco Leite për “La Repubblica”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nuk ka marrëveshje me Realin!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: