...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tevez refuzon Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Tevez refuzon Realin   Sat May 16, 2009 8:52 pm

Sulmuesi i Manchester United, Carlos Tevez, ka hedhur poshtë një mundësi për të kaluar në radhët e Real Madridit, duke refuzuar ofertë të vlefshme 40 milionë euro, bëjnë të ditur mediat angleze.

Daily Mail ka shkruar se në adresë të Tevez mbrëmë kishte arritur oferta nga klubi mbretëror, por argjentinasi e kishte refuzuar, duke treguar se ai dëshiron të mbetet në Premier League, pavarësisht nëse do të luajë në United apo jo.

“Carlos është ai që vendos për të ardhmen e tij. Carlos Tevez do të vendosë ku do të luajë Carlos Tevez. Nuk bëhet fjalë për para, por ai dëshiron të jetë atje ku dëshiron të jetë edhe familja e tij”, ka thënë personi i cili ka në pronë shërbimet e argjentinasit, Kia Joorabchian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tevez refuzon Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: