...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tottenham favorit për transferimin e Nistelrooy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Tottenham favorit për transferimin e Nistelrooy   Tue Jun 09, 2009 12:01 pm

Tottenham Hotspur është skuadra favorite e cila mund të fitojë shërbimet e sulmuesit të Real Madridit, Ruud van Nistelrooy.

Tabloidi britanik “People” njofton se trajneri i Spursave, Harry Redknapp, ka kontaktuar me gjigantin spanjoll për të biseduar për mundësinë e transferimit të holandezit, i cili sipas këtij burimi ka vlerën 1.5 milion euro.

Nistelrooy aktualisht është duke u rikuperuar nga një lëndimi gjatë, i cili e mbajti jashtë fushave thuajse gjatë gjithë sezonit (që nga nëntori i vitit të kaluar).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tottenham favorit për transferimin e Nistelrooy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: