...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bayerni bën një hap fals

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Bayerni bën një hap fals   Sat May 16, 2009 9:03 pm

Kampioni në fuqi i Bundesligës, Bayern Munich, ka barazuar në fushë të Hoffenheimit, për t’ia përkeqësuar vetes punët për titullin e sivjetmë të Ligës elite gjermane.

Bavarezët kaluan të parët në epërsi me anë të anësorit francez Franck Ribery (16’), mirëpo vendasit shumë shpejt e barazuan rezultatin me anë të Demba Ba (21’).

Në minutën e 29-të, vendasit madje krijuan epërsinë, ndërsa golashënues ishte Carlos Eduardo.

Krejt çka bënë mysafirët ishte goli i barazimit i shënuar nga Luca Toni pa përfunduar pjesa e parë e lojës (44’).

Me këtë barazim Bayerni mbetet dy pikë prapa liderit Wolfsburg dhe barazohet me pikë me Stuttgartin ( i cili e mposhti Energie Cottbusin), skuadër me të cilën bavarezët do të ndeshen në javën e fundit në Allianz Arena.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bayerni bën një hap fals
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: