...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bayerni do ta shesë Riberyn për para të mjaftueshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Bayerni do ta shesë Riberyn për para të mjaftueshme   Thu Jul 02, 2009 9:16 am

Ish-trajneri i Bayern Munichut, Ottmar Hitzfeld, beson se Franck Ribery mund të largohet nga skuadra bavareze për një shumë prej 70-80 milionë euro.

Edhe pse gjiganti gjerman mohon se do ta shesë superyllin francez, Hitzfeld është i bindur se francezi mund të largohet nëse paguhet kjo shumë parash.

“Bayerni është një skuadër, e cila i bën llogaritjet e veta në qetësi. Nëse një skuadër është në gjendje të paguajë një shumë ndërmjet 70 dhe 80 milionë euro, atëherë Bayerni do të obligohet të reagojë pozitivisht”, eshtë cituar Hitzfeld nga “Bild”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bayerni do ta shesë Riberyn për para të mjaftueshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: