...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hyrja në koncertin e Limp Bizkit pa para

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Hyrja në koncertin e Limp Bizkit pa para   Wed Jul 08, 2009 5:06 pmNjoftohet se koncerti i parë pas tetë vitesh i grupit "Limp Bizkit" do të jetë një trajtim pa pagesë për fansat e tyre.

Rokerët u detyruan ta shtyjnë datën e mbajtjes së koncertit të caktuar për në Mandalay Bay të Las Vegasit, për shkak të disa mosmarrëveshjeve me organizatorët, mirëpo grupi thotë se koncerti do të mbahet.

“Limp Bizkit” të udhëhequr nga frontmeni Fred Durst kanë caktuar datën 18 korrik për mbajtjen e koncertit, ndërsa vendngjarja do të jetë në Pearl Concert Theatre në ‘Qytetin e mëkatit’.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hyrja në koncertin e Limp Bizkit pa para
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: