...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Vidic: Kam refuzuar Milanin, Barcën dhe Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

Vidic: Kam refuzuar Milanin, Barcën dhe Realin Empty
MesazhTitulli: Vidic: Kam refuzuar Milanin, Barcën dhe Realin   Vidic: Kam refuzuar Milanin, Barcën dhe Realin I_icon_minitimeThu Jul 02, 2009 9:14 am

Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Nemanja Vidic, ka njoftuar se ka refuzuar ofertat e Barcelonës, Milanit dhe Real Madridit që të qëndrojë me Djajtë e Kuq.

“Jam i kënaqur me skuadrën dhe ambiciet e klubit për sezonin e ardhshëm”.

“Kam pasur oferta nga Milani, Barcelona dhe Real Madridi, dhe unë isha shumë i sinqertë- ia tregova të gjitha këto oferta trajnerit tim Sir Alex dhe ai reagoi shumë shpejtë”, është shprehur serbi.

Pas këtyre ofertave, Ferguson vendosi t’ia rritte pagën Vidicit, nga 20.000 funte në 70.000 funte në javë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vidic: Kam refuzuar Milanin, Barcën dhe Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zambrotta: Rijkaard do të ishte i shkëlqyeshëm për Milanin
» Interi ka refuzuar ofertën e Barcelonës për Ibran
» Interi ka refuzuar ofertën e Barcelonës për Ibran
» Bierhoff: Dzeko lojtar i duhur për Milanin
» Nuk ka marrëveshje me Realin!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: