...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mbi 1200 lojra te ndryshme shum te mira

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mbi 1200 lojra te ndryshme shum te mira   Sun Apr 26, 2009 9:15 pm

Pjesa 1

Pjesa 2

Disa nga ato lojrat:


-2 Stupid Dogs [2 cachorros estupidos]
-Asterix and Obelix
-Atlantis
-Baby Looney Tunes
-Batman
-Betty Boop
-Bugs Bunny [perna longa]
-Captain Caveman [Capitao Caverna]
-Courage [Coragem o cão covarde]
-Cow & Chicken [vaca e o frango]
-daffy duck [patolino]
-Daisy Duck [Margarida]
-dexter's labolatory [ Laboratorio de Dexter]
-donald duck [pato donald]
-Dragonball Z
-Droopy
-duck dogers
-Ed, Edd n Eddy [Du, dudu e Edu]
-flash
-Foghorn Leghorn [Frangolino]
-Garfield
-Goofy [Pateta]
-Green Lantern [Lanterna Verde]
-Grim adventures of Billy and Mandy
-Hong Kong Phooey [Hong Kong Fu]
-I am weasel [Eu sou o maximo]
-Jackie Chan Adventures
-johnny bravo
-Justice League [Liga da justiça]
-Kids Next Door [A Turma do Bairro]
-Little Mermaid [pequena sereia]
-looney tunes
-Mickey & Friends
-Minie
-Monsters Inc. [Monstros SA]
-Mudley [Rabugento]
-Peter Pan
-Pink Panther [pantera corderosa]
-Pinky and The Brain [Pink e o Cerebro]
-pluto
-Pokemon
-Popeye
-Powerpuff Girls [garotas superpoderosas]
-Road Runner [papa leguas]
-Samurai Jack
-Scooby Doo
-smurfs
-snoopy
-Southpark
-Speedy Gonzales [Ligeirinho]
-spiderman [homem aranha]
-Sponge Bob [Bob Esponja]
-superman (super homem]
-Tarzan
-Taz
-teletubbies
-The Atom Ant [Formiga Atomica]
-The Flintstones
-The Jetsons
-The Lion King [Rei Leao]
-The Simpsons
-The Wacky Races [Corrida Maluca]
-Tom and Jerry
-Top Cat [Manda Chuva]
-turma da monica
-Tweety and Sylvester [Piu Piu e Frajola]
-Winnie the Pooh [Ursinho Puff]
-wonderwoman [mulher maravilha]
-Woody Woodpecker [pica pau]
-X-men
-Yosemite Sam [Eufrazino]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mbi 1200 lojra te ndryshme shum te mira
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: