...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zola: Ancelotti mund ta thyej dominimin e United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Zola: Ancelotti mund ta thyej dominimin e United   Sat Jun 20, 2009 11:41 am

Legjenda e Chelseat, Gianfranco Zola, i cili tash drejton West Ham United, besoj se trajneri i ri i bluve, Carlo Ancelotti, do të arrijë të fitojë titullin e Premier League-s.

“Për Carlon kjo është një mundësi për të filluar këtu. Ai do të ketë një motivim të madh dhe me aftësitë e tij dhe me kapacitetin që ka Chelsea, ai do të mund të arrijë rezultate shumë të mira”, ka thënë Zola për La Gazzetta dello Sport.

“Ai mund ta thyejë dominimin e Mancehster United dhe ta bëjë Ligën Premier më interesante”, ka shtuar italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zola: Ancelotti mund ta thyej dominimin e United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: