...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 iPhone OS 3.0 në dispozicion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

iPhone OS 3.0 në dispozicion Empty
MesazhTitulli: iPhone OS 3.0 në dispozicion   iPhone OS 3.0 në dispozicion I_icon_minitimeFri Jun 19, 2009 1:10 pm

iPhone OS 3.0 në dispozicion F.0618111633286_m

Përditësimi i sistemit operativ për iPhone e iPod Touch është ofruar në dispozicion për instalim me anë të iTunes.

Apple, siç edhe ka premtuar, ka lëshuar në distribucion iPhone OS 3.0 për pajisjet iPhone e iPod Touch. Siç dihet, ky përditësim më i madh i sistemit operativ sjell risi të shumta, në mesin e të cilave më të rëndësishmet janë mbështetja për shfletim në formë peizazhi (landscape) dhe shkrim të tekstit, mbështetja për MMS, kërkimi Spotlight dhe mundësia copy e paste.

Në të është edhe aplikacioni i ri Voice Memos, shfletuesi i avancuar Safari, mbështetja për stereo Bluetooth, mundësia e sinkronizimit të të dhënave, opsioni shake to shufle për dëgjim të muzikës dhe risi tjera.

Përditësimi, sikur edhe deri më tani, mund të bëhet me anë të iTunes, për pronarët e iPhone pa pagesë derisa atë që posedojnë iPod Touch duhet të paguajnë 9.95 dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
iPhone OS 3.0 në dispozicion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Së shpejti iPhone OS 3.1
» Toshiba TG01 nën hijen e iPhone të ri
» Palm Pre më i lirë se iPhone
» Shiten një milion iPhone 3G S
» Shiten një milion iPhone 3G S

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: