...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bilic i hapur për Portsmouth

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Bilic i hapur për Portsmouth   Thu Jun 11, 2009 10:10 pm

Tajneri i kombëtares kroate, Slaven Bilic, do të marrë parasysh një angazhim të tij te ekipi anglez Portsmouth.

Sipas disa burimeve të afërta me kroatin, puna edhe në drejtimin e klubit anglez dhe kombëtares së Kroacisë, mbetet një opsion real për Bilic.

“Unë jam mik me Slaven, kam biseduar me të dhe e di se ai shpreson për një angazhim në Angli. Por ai dëshiron të shohë së pari kualifikimin e Kroacisë për në Kupën Botërore. Më ka thënë jo një, por disa herë”, thotë gazetari Andrea Gicic.

“Liga Premier është atraktive për të, po ashtu. Për momentin ai e din se ka probleme serioze në gusht, kundër Bjellorusis. Ai duhet të fitojë, ose Kroacia do të humb çdo shans për kualifikim”, ka shtuar Gicic.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bilic i hapur për Portsmouth
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: