...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fenerbahce kërkon shërbimet e Altintop

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Fenerbahce kërkon shërbimet e Altintop   Thu Jun 11, 2009 10:08 pm

Fenerbahce është duke konsideruar transferimin e mesfushorit të Bayern Munichut, Hamit Altintop.
Kontrata aktuale e Altintop me gjigantin bavarez përfundon në vitin 2010, ndërsa sipas gazetës turke “Fanatik”,

Bayerni dëshiron që ta shesë mesfushorin turk gjatë këtij afati kalimtar.

Bavarezët kërkojnë shtatë milionë euro për 26-vjeçarin, shifër e cila nuk është problem për skuadrën e pasur turke.

I njëjti burim njofton se përfaqësuesit e Fenerbahces tashmë janë takuar me agjentin e Altintop dhe pritet që ai të nënshkruajë kontratë trevjeçare me skuadrën nga Stambolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fenerbahce kërkon shërbimet e Altintop
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: