...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aniston pëson të fikët në xhirime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Aniston pëson të fikët në xhirime   Wed Jun 10, 2009 2:10 pmJennifer Aniston ka pësuar të fikët në xhirimet e filmit të saj të ri “The Baster” që realizohet në New York, shkruajnë mediat amerikane.

Ish-aktorja e serisë “Friends”, 40-vjeçare, është duke bërë 14 orë punë në ditë që nga muaji mars, derisa xhiron filmin e ri.

“Ajo shpesh ulërin, ‘Kam nevojë për pauzë!’. Së fundi tha se kishte marramendje dhe ishte e trullosur. Ajo u ngut në rimorkion e saj për të pushuar dhe për ta rimarrë veten, por humbi ekuilibrin dhe po thuajse u përmbys”, ka thënë burimi për National Enquirer.

Aktorja së fundi është e vetmuar, pasi u nda nga i dashuri i saj, rokeri John Mayer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Aniston pëson të fikët në xhirime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: