...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roberts paguan 150 mijë dollarë qira

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Roberts paguan 150 mijë dollarë qira   Wed Jun 10, 2009 2:09 pmJulia Roberts do të harxhojë 150 mijë dollarë për qira të dy shtëpive në New York, ku do të qëndrojë këtë verë për xhirimin e filmit të saj të ri.

Aktorja do të kalojë tre muaj në Manhattan, duke xhiruar filmin “Eat, Pray, Love”, dhe ka rezervuar dy apartamente luksoze, në West Village.

Roberts do të jetojë në një prej pronave me burrin e saj Danny Moder dhe fëmijët Hazel, Phinnaeus dhe Henry, derisa streha tjetër është për dadon dhe stafin e tyre.

Shuma që do të paguajë aktorja është hiç më pak se 150 mijë dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Roberts paguan 150 mijë dollarë qira
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: