...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer   Sun Apr 26, 2009 8:52 pm

Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer

per me kthy pc tane 15 oshe 20 ose 30 dit me khy pc permas duhet kshtu


1. him start

2.him programs

3 him accessiores

4 tani system tools

5 tani system restre klikon aty

6 tani e prek next

7 tani e prek daten kur po don me kthy tani next tani apet nex tani pret deri sa te ristartohet pc tani deri sa te lshohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: