...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !   Tue Jun 09, 2009 12:19 pm

Mundesh me i ndrru edhe kto te dhana -----> intel pentium (R) 4 2.4 Ghz
shkon: Start - Run - Regedit - HKEY_LOCAL_MACHINE - HARDWARE - DESCRIPTION - SYSTEM - CentralProcessor - ProcessorNameString
ketu klikon edhe ja ndrron te dhanat!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: