...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me ja Hack-u PC-n prej MSN-je!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Me ja Hack-u PC-n prej MSN-je!!   Tue Jun 09, 2009 12:18 pm

Per me ja Hack-u PC-n prej MSN-s, veq me ja dit emnin e PC-s, qysh e ka, si p.sh KAS.

Shkojm kshtu:
E hapun new tex dhe ne te e shenojm @echooff,
tani ne rubriken e dyt net user emri i PC-s (si p.sh KAS-net user kas) edhe ket kod *12345*
ne rubriken e tret ja shenojm p.sh PC i yt u Hack-u, ku po don me shku etj., qa po don me i than...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Anxa
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 35
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Me ja Hack-u PC-n prej MSN-je!!   Tue Aug 25, 2009 1:05 am

spo kapishi sen qitu Neutral
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Me ja Hack-u PC-n prej MSN-je!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: