...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin   Tue Jun 09, 2009 12:01 pm

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për të fituar shërbimet
e sulmuesit të Atletico Madridit, Diego Forlan, mirëpo nuk dëshiron të
paguajë 36 milionë euro për shërbimet e uruguaianit
.Sipas “Sport”, Blaugranët planifikojnë të ofrojnë edhe ndonjërin nga sulmuesit për ta transferuar Forlanin në Camp Nou.

Mundësia e parë do të ishte ndërrimi “kokë për kokë” me Samuel Eto'o-n,
ndërsa opsioni tjetër, më i mundshëm, është oferta prej 20 milionë
eurosh dhe huazimi dyvjeçar i Bojan Krkicit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: