...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TimeShift - -

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: TimeShift - -   Mon Jun 08, 2009 9:37 pm

+
----
-MINIMUM
Intel Pentium 4 or AMD 2.0GHz Processor
1GB RAM
8.0GB Hard Disk Space
DirectX 9.0c
128MB Nvidiaa GeForce 6600/ATI Radeon X700 Video Card
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
8X DVD-ROM Drive


RECOMMENDED
Intel Core 2 Duo E6400 or AMD Athlon 64 X2 4200 Processor
2GB RAM
8.0GB Hard Disk Space
DirectX 9.0c
256MB Nvidia GeForce 8600 GTS Video Card
Sound Blaster X-Fi Compatible Sound Card

password :
peke23c

Download :

http://www.mediafire.com/?kzidxhjolco
http://www.mediafire.com/?tjjjyuceolz
http://www.mediafire.com/?nvsxtccixor
http://www.mediafire.com/?ybopeqgscy1
http://www.mediafire.com/?yej7zb5oy15
http://www.mediafire.com/?gciag1mz1rq
http://www.mediafire.com/?6le99fu9z8k
http://www.mediafire.com/?ydrr0t19utn
http://www.mediafire.com/?zmzvhsg3svl
http://www.mediafire.com/?xnmq6qrbrjx
http://www.mediafire.com/?nonq5fkz1q1
http://www.mediafire.com/?9zkcryt59r2
http://www.mediafire.com/?o0wmka2ykis
http://www.mediafire.com/?ximsg2gjmqw
http://www.mediafire.com/?x2asywjwvu3
http://www.mediafire.com/?yvqa04vjeaq
http://www.mediafire.com/?s5j1uynqbm2
http://www.mediafire.com/?mk79hms9f5c
http://www.mediafire.com/?3bjwmvlwd3e
http://www.mediafire.com/?5ny8qsvpwyl
http://www.mediafire.com/?qrizlxkibkj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
TimeShift - -
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: