...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gta vice city

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Gta vice city   Mon Jun 08, 2009 9:24 pm

megaupload.com K9MYOFZPInstalimi:

kur ta qelni faqen i keni do numra edhe download e shkruni qata numra edhe ja futni download

pastaj pasi ta downladoni qelne ni folder ne destop edhe ato qe e downloadut d.m.th gta vice city e qelni

edhe ja futni extratc to the speficied folder eddhe ti ti qet folderat e destopit ti e shtin te ai folderi qe e ke bo per gta vice city edhe kur te dalin ato te ai folderi ne destop e instaloni setupin setupi e ka emrin _Unpack.bat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gta vice city
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: