...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DarkOrbit.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: DarkOrbit.   Mon Jun 08, 2009 9:09 pm

Loja darkorbit esht nje loj shum e mir (online)... mu per veti um pelqen shum... une, qysh me par i kam qit kokdet (Codat per Darkorbit "Uridium") per ket loj, tek HACKING-u, qe kan me ju hy ne pun-mu ba ELITE... mund ti perdorni ato eshte ma mir- e shehni edhe vet ju) ....

qe linku: www.darkorbit.com

thjesht, regjistrohu n'toe...


Besoj se kesh i qart sado pak!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
DarkOrbit.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: