...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Iniesta: Në Barcelona deri në fund të karrierës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Iniesta: Në Barcelona deri në fund të karrierës   Mon Jun 08, 2009 5:26 pm

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se ai dëshiron ta përfundojë karrierën e tij si futbollist te klubi katalanas.

Spanjolli ishte lojtar kyç në ekipin e Pep Guardiolës, që fitoi tre trofe këtë sezon.

I pyetur në një intervistë për El Mundo Deportivo, se nëse është i interesuar për të kaluar në Santiago Bernabeu, ai është përgjigjur negativisht.

“Jo, jo, jam i qetë dhe i lumtur këtu. Ende ëndërroj të tërhiqem nga loja aktive me fanellën e Barcelonës”, ka thënë Iniesta.

“Topi i Artë? Mund ta shoh veten si fitues të titujve me Barcelonën, por për të tjerat nuk mendoj shumë”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Iniesta: Në Barcelona deri në fund të karrierës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: