...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Berlusconi: Milani do të jetë ekip sulmues

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Berlusconi: Milani do të jetë ekip sulmues   Mon Jun 08, 2009 5:25 pm

Pronari i Milanit, Silvio Berlusconi, thotë se Milani i ri i drejtuar nga Leonardo do të jetë një ekip mjaft ofensiv dhe pret që Ronaldinho të jetë një prej protagonistëve kryesor.

Pas largimit të Carlo Ancelottit në fund të sezonit, rosonerët kanë vendosur ta caktojnë Leonardon për strateg të ri të ekipit.

“Nën drejtimin e Leonardos, Milani do të jetë ekip ofensiv, i cili nuk do të luajë me topa të lartë dhe pasime të gjata, do të kthehet kah teknika, shpejtësia dhe lojërat e shkurta, ku protagonist kryesor do të jetë Ronaldinho”, ka thënë Berlusconi.

“Ai na ka munguar në ndeshje të caktuara, veçanërisht në ato në të cilat nuk kemi fituar dhe i kemi lejuar kundërshtarët të rikthehen në lojë, sepse nuk arrinim ta mbanim topin”, ka shtuar kryeministri italian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Berlusconi: Milani do të jetë ekip sulmues
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: