...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Script per web ne Google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CriticaL|StrikeS
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 20
Join date : 24/04/2009

MesazhTitulli: Script per web ne Google   Sat Apr 25, 2009 12:42 pm

Ketu e keni scriptin per web ne google

Cito:
<!-- Search Google -->
<center>
<FORM method=GET action=http://www.google.com/custom>
<TABLE bgcolor=#FFFFFF cellspacing=0 border=0>
<tr valign=top><td>
<A HREF=http://www.google.com/search>
<IMG SRC=http://www.google.com/logos/Logo_40wht.gif border=0 ALT=Google align=middle></A>
</td>
<td>
<INPUT TYPE=text name=q size=31 maxlength=255 value="">
<INPUT type=submit name=sa VALUE="Google Search">
<INPUT type=hidden name=cof VALUE="GALT:green;S:

http://eo1991.sitemynet.com;VLC:green;AH:left;BGC:white;L

http://eo1991.sitemynet.com/belgelerim/index.htm;LW:1;T:black;GIMP:green;AWFID:43e234b6f1

8e302c;">
</td></tr></TABLE>
</FORM>
</center>
<!-- Search Google -->
<HTML>
<HEAD>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Script per web ne Google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: