...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Agjenti: Seedorf do të qëndrojë në Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Agjenti: Seedorf do të qëndrojë në Milan   Mon Jun 08, 2009 5:24 pm

Agjenti i mesfushorit holandez Clarence Seedorf thotë se veterani do të qëndrojë me Milanin.

Seedorf është lidhur me një kalim në Chelsea që kur ish-trajneri i Milanit la klubin italian për të provuar veten në Premier League javën e kaluar, por agjenti i tij ka mohuar një lëvizje të tillë.

“Seedorf është 100% lojtar i Milanit dhe do të mbetet këtu, derisa nuk dëshmohet ndryshe. Përsëris, nuk ka asnjë lajm të ri, nëse diçka do të arrijë në ditët e ardhshme nuk e di, do të shohim”, ka thënë agjenti i lojtarit, Giovanni Branchini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Agjenti: Seedorf do të qëndrojë në Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: