...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka nënshkruan fanellat e Real Madridit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kaka nënshkruan fanellat e Real Madridit   Mon Jun 08, 2009 5:19 pm

Kaka nënshkruan fanellat e Real Madridit
Ylli i Milanit, Leite Kaka, tashmë ka filluar të japë autografe për fansat e klubit spanjoll Real Madrid.
Mesfushori, i cili është i mbledhur me skuadrën e kombëtares së Brazilit për ndeshjet kualifikuese për Botërorin 2010, raportohet është kontaktuar nga një fanse femër, e cila kishte të veshur një fanellë të Real Madridit dhe i kishte kërkuar nënshkrim.

“Ai ishte shumë i mirë. Ai e pa se fanella ishte e Real Madridit dhe e nënshkroi atë afër simbolit. Gjithçka shkoi shumë mirë”, ka thënë tifozja e Realit.

Braziliani raportohet se është shumë afër kalimit në Real Madrid, me disa media që madje kanë shkruar se ai tashmë ka nënshkruar edhe kontratë me klubin spanjoll, e cila thuhet se do të bëhet publike të hënën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kaka nënshkruan fanellat e Real Madridit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: