...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Interi kërkon Van Persien

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Interi kërkon Van Persien   Mon Jun 08, 2009 5:18 pm

Kampioni i Italisë, Interi, do të dërgojë ofertë në drejtim të Arsenalit, për të marrë shërbimet e sulmuesit holandez, Robin van Persie.

Mirror shkruan se Inter përgatit 25 milionë funte për sulmuesin e Arsenalit, i cili aktualisht është në detyrime me kombëtaren e Holandës.

Menaxheri i klubi italian, Jose Mourinho, dëshiron ta transformojë klubin, i cili ka fituar katër tituj radhazi në Serie A, në një kampion të Evropës.

Van Persie ka edhe dy vite të mbetura në kontratën e tij me Arsenalin, dhe është në negociata për ta vazhduar atë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Interi kërkon Van Persien
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: