...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Code per Google me hack password

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CriticaL|StrikeS
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 20
Join date : 24/04/2009

MesazhTitulli: Code per Google me hack password   Sat Apr 25, 2009 12:41 pm

Qe ketu i keni disa Code per Google per me gjet passworda te websiteve etj

Jane te dobishem Provojini:

filetype:htpasswd htpasswd
intitle:"index of” “.htpasswd” -intitle:"dist” -apache -htpasswd.c
index.of.private (algo privado)
intitle:index.of master.passwd
inurlasslist.txt (para encontrar listas de passwords)
intitle:"index of..etc” passwd
intitle:admin intitle:login
“incorrect syntax near” (sql script error)
intitle:"the page cannot be found” inetmgr (debilidad en iis4)
intitle:index.of ws_ftp.ini
“supplied arguments is not a valid postgresql result” (possible debilidad sql)
_vti_pvt password intitle:index.of (frontpage)
inurl:backup intitle:index.of inurl:admin
“index of /backup”
index.of.password
index.of.winnt

inurl:"auth_user_file.txt”
“index of /admin”
“index of /password”
“index of /mail”
“index of /” +passwd
index of /” +.htaccess
index of ftp +.mdb allinurl:/cgi-bin/ +mailto
allintitle: “index of/admin”
allintitle: “index of/root”
allintitle: sensitive filetype:doc
allintitle: restricted filetype :mail
allintitle: restricted filetype:doc site:gov
administrator.pwd.index
authors.pwd.index
service.pwd.index
filetype:config web
gobal.asax index
inurlasswd filetype:txt
inurl:admin filetype:db
inurl:iisadmin
inurl:"auth_user_file.txt”
inurl:"wwwroot/*.”
allinurl: winnt/system32/ (get cmd.exe)
allinurl:/bash_history
intitle:"index of” .sh_history
intitle:"index of” .bash_history
intitle:"index of” passwd
intitle:"index of” people.1st
intitle:"index of” pwd.db
intitle:"index of” etc/shadow
intitle:"index of” spwd
intitle:"index of” master.passwd
intitle:"index of” htpasswd
intitle:"index of” members or accounts
intitle:"index of” user_carts or user _cart
_________________
Contact Me :loni.-@gmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Code per Google me hack password
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: