...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cool Record Edit Deluxe v7.8.5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CriticaL|StrikeS
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 20
Join date : 24/04/2009

MesazhTitulli: Cool Record Edit Deluxe v7.8.5   Sat Apr 25, 2009 12:39 pm

Record. Edit. Share. The revolution of audio recording and editing is here!
Included all the great features of Cool Record Edit Pro — and much more — with Cool Record Edit Deluxe!
Features of Cool Record Edit Pro...

Tools include Audio File Merger. Easy-to-use tool to merge audio files in one large file.
Audio File Merger...

Tools include Audio CD Ripper. Copies music tracks from audio CD's and saves them as Ogg Vorbis, WAV and MP3 files. Free CDDB Supported.
Audio CD Ripper...

Tools include Audio CD Burner/Eraser. Create audio CDs from MP3 collection or WAV files.
Audio CD Burner/Eraser...

Change WMA metadata/WMA tags. Simple-to-use tag editor that allows you to change tagged information about your WMA music files.
Change WMA metadata/WMA tags...

More professional. Cool Record Edit Deluxe is designed to be a very easy and intuitive to use audio editing package. Within minutes you will be able to open or record a file and edit it. But if you take time to explore the other features you will find many powerful tools designed with the professional sound engineer in mind.
More professional...

Build-in Powerful Audio Tools*
Audio Converter
When you click the Tools > Audio Converter menu item, you can access easy-to-use, yet very powerful, features for converting one file type to another. Supported conversions include the following:
• WAV to MP3
• MP3 to WAV
• WAV/MP3 to WMA
• WMA to WAV/MP3
• OGG to WAV/MP3
• WAV/MP3 to OGG
• WAV Compression
• MP3 Compression

Code:
Home - http://coolrecordedit.com/coolrecordeditdeluxe.html

Download:

Cool.Record.Edit.Deluxe.v7.8. 5.WinALL.Regged-YPOGEiOS [ 15.3mb ]

Code:
uploading.com Cool.Record.Edit.Deluxe.v7.8.5.WinALL.Regged-YPOGEiOS.rar.html

or

Code:
http://saveqube.com/getfile/029acfa9243b30c788df87d403e9770de9899f08b25e890a83/Cool.Record.Edit.Deluxe.v7
_________________
Contact Me :loni.-@gmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cool Record Edit Deluxe v7.8.5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: