...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Në shtëpinë e pleqve një plakë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Në shtëpinë e pleqve një plakë   Mon Jun 08, 2009 4:20 pm

Në shtëpinë e pleqve një plakë i thotë një plaku:
- A e din se mund t'ia qëlloj në të se sa vjet i ke?
- Jo nuk mundesh - ia kthen plaku.
- Çohu në këmbë ! - i thotë plaka.
Plaku me dy mendje dhe pak i nervozuar po çohet.
- Veshi pantallonat!
Ai më i nervozuar po i vesh.
- Rrotullohu njëherë!
Ai rrotullohet
- 82, - i thotë plaka.
Ai çuditet dhe e pyet plakën se si ia qëlloi në të.
- Ma ke treguar dje - ia kthen plaka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Në shtëpinë e pleqve një plakë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: