...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samiu dhe Agimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Samiu dhe Agimi   Mon Jun 08, 2009 4:17 pm

Samiu dhe Agimi banonin në të njejtën shtëpi por secili në katin e vet. Samiu gjithmonë ishte i zgjuar me femrat, kurse Agimi ishte më i tërhequr dhe nuk dinte se si të vepronte kur ishte me një femër.
Samiu i premtoj se do t’i ndihmonte në këtë çështje dhe një mbrëmje zbriti në katin ku banonte Agimi për t’ia dhënë disa këshilla.
- Së pari duhet ta përqafosh mirë dhe t’a puthësh...
- Mandej e puthë, e puthë dhe fillon t’a ledhatosh lehtë…
- Kur ajo fillon të lirohet, e zhvesh dhe e vendos në shtrat dhe vazhdon t’a ledhatosh edhe më tej.
- Po.
- Dhe vazhdon ta ledhatosh dhe ta puthësh prapë, thotë Samiu.
- Po, Sami dhe çka duhet të bëj më tej?
- Po, kur ajo fillon të merr frymë thellë, më trokit në tavan dhe vij poshtë unë dhe t’I tregoj tjerat…

* * * * *
Djali:
- Nënë, baba më shau sot.
Nëna:
- Të shau!! Po si të shau?
- Më tha ,,Ik se ta q. nënën...
- Mos u bën merak... s'e ka nëna at fat!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Samiu dhe Agimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: