...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hiddink: Zola mund të bëhet një menaxher i shkëlqyeshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 18/04/2009

MesazhTitulli: Hiddink: Zola mund të bëhet një menaxher i shkëlqyeshëm   Sat Apr 25, 2009 12:15 pm

Menaxheri i Chelseat, Guus Hiddink, thotë se kolegu i tij nga West Ham United, ish-lojtari i bluve, Gianfranco Zola, ka potencial të bëhet një menaxher i shkëlqyeshëm.

“E shoh potencialin. Nuk kam parë menaxherë të rinj duke punuar, por shoh disa djelmosha të cilët, kur diskutoni me ta ose kur paraqiten në televizor, duken shumë inteligjentë”, thotë Hiddink.

“Zola është një prej djelmoshave i cili mund të bëhet një menaxher i zoti. Por po ashtu shoh disa menaxherë anglez”.

“Ai ka qenë një lojtar i shkëlqyeshëm, është një njeri inteligjent dhe mendoj se ai ende dëshiron të mësojë shumë. Por nuk mund të gjykoj nëse ai është i aftë ta bëjë atë tash (të menaxhojë Chelsean)”, ka shtuar holandezi.

Chelsea sot pasdite udhëton në fushë të West Hamit në kuadër të ndeshjeve të javës së 34-të të Ligës Premier.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mesohu-ks.ace.st
 
Hiddink: Zola mund të bëhet një menaxher i shkëlqyeshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: