...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fl studio 8.0.2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Fl studio 8.0.2   Sat Jun 06, 2009 1:38 pm

Fl studio

linkki osht kyy
http://software-files.download.com/sd/w528QsJaDTDWIZYfo8GYvASqmSZ0dpTq6_zXOsbH_CZ8eVthMtkm8n7PU9xqME0Rmv8Go-oDpWY_QCu4IAH6r6VxhV4yT2VA/software/10890759/10030774/3/flstudio_8.0.2.exe?lop=link&ptype=1901&ontid=2170&siteId=4&edId=3&spi=c66063c1170be2b0a10339878af1fe9f&pid=10890759&psid=10030774 8.0.2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fl studio 8.0.2
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Programe Te Ndryshme-
Kërce tek: