...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Samsung – dy herë më shumë laptopë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 10
Join date : 18/04/2009

Samsung – dy herë më shumë laptopë Empty
MesazhTitulli: Samsung – dy herë më shumë laptopë   Samsung – dy herë më shumë laptopë I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 12:07 pm

Samsung – dy herë më shumë laptopë F.0424132014380_m

Samsung për këtë vit ka paralajmëruar shitje prej së paku dy herë e gjysmë më mirë të laptopëve se sa ka qenë në vitin 2008. Në tregun botëror planifikon të shes gjithsej pesë milionë laptopë.

Gjatë vitit 2008, Samsung në përgjithësi ka shitur dy milionë laptopë me të cilën gjë në listën e prodhuesve ka arritur të zë vendin e dhjetë. Nëse përmbushen parashikimet e bëra, Samsung në atë listë do të mund të ngjitej në vendin e shtatë.

Në tregun e netbookëve, prodhuesi korean deri në fund të vitit shpreson të rris pjesëmarrjen e vet nga 5% sa janë tani në 15%.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://mesohu-ks.albanianforum.net
 
Samsung – dy herë më shumë laptopë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Samsung me Android
» Samsung Omnia 2
» Disk i jashtëm elegant nga Samsung
» Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë
» Vjen ekrani më i mirë dhe më i hollë LCD nga Samsung

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: