...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qo sms falas ne ter boten

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Qo sms falas ne ter boten   Sat Jun 06, 2009 12:33 pm

qe do website ku muni me qu sms falas ne telefon

* www.sendsmsnow.com
* www.postmail.ch
* www.ecall.ch
* www.cellebrum.com
* www.m1.be
* www.freetext.com
* www.hispeed.ch
* www.your-sms-free.com
* www.textagroup.com
* www.poweredsms.com
* www.free--sms.com
* www.aussiesms.com.au
* www.simsen-gratis.com
* www.web-smsbot.de
* www.smswarehouse.com
* www.sms-top.de
* www.sms-freeway.de
* www.1986.ch
* www.handysmile24.de
* www.veranstaltungen2000.de
* www.kontaktzone.ch
* www.sms-platform.de
* www.navisso.com
* www.nettopic.nl
___________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qo sms falas ne ter boten
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: