...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferrara do të vazhdojë si trajner i Juves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ferrara do të vazhdojë si trajner i Juves   Sat Jun 06, 2009 11:50 am

"RAI Sport" njofton se Ciro Ferrara do të jetë trajner i Juventusit në sezonin e ardhshëm.

Mbrojtësi legjendar i Juves mori drejtimin e përkohshëm të Bianconerëve pas shkarkimit të Claudio Ranierit, ndërsa tani njoftohet se ai do të qëndrojë në stolin e bardhezinjve gjatë sezonit 2009/2010.

Për ta fituar postin e trajnerit të Juves, Ferrara ka garuar me trajnerin e Barit, Antonio Conte, dhe atë të Romës, Luciano Spalletti.

Conte nënshkroi kontratë të re me Barin, ndërsa presidentja e Romës, Rosella Sensi, deklaroi se nuk do ta lejojë largimin e Spallettit, kështu që drejtuesit bardhezi vendosën të mos shkojnë më larg dhe ta caktojnë legjendën e tyre për trajner në sezonin e ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferrara do të vazhdojë si trajner i Juves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: