...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger: United është më i miri për momentin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Wenger: United është më i miri për momentin   Sat May 16, 2009 8:57 pm

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, pranon se Manchester United është ekipi më i mirë për momentin në Ligën Premier.

Wenger është i vetëdijshëm se Arsenali vështirë se mund të krahasohet me Manchesterin për momentin, por francezi beson se sezonin e ardhshëm gjërat do të ndryshojnë.

“Dallimi prej 18 pikësh është situatë për të cilën duhet mirë të mendojmë. Njerëzit harrojnë se ishim aq gjatë prapa tyre dhe humbëm shumë pikë. United është kampion botëror, kampion i Evropës dhe tash sërish do të bëhet kampion i Anglisë”, thotë Wenger.

“Të gjithë duhet të luftojnë dhe jo ta pranojnë atë, dhe sezonin tjetër t’i arrijmë ata. Pa dyshim se United tash është më i mirë se ne”, shton francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Wenger: United është më i miri për momentin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: