...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genoa do ta lëshojë Mottan për një ofertë të mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Genoa do ta lëshojë Mottan për një ofertë të mirë   Sat May 16, 2009 8:53 pm

Thiago Motta ka arritur të rikthehet në formë të mirë gjatë këtij sezonin me Genoan duke siguruar interesimin e shumë skuadrave evropiane.

“Genoa mund të lejojë largimin e tij nëse vjen ndonjë ofertë joshëse”, ka thënë agjenti i tij Dario Canovi për “Radio Marte”.

Njëra nga skuadrat e interesuara për shërbimet e ish-mesfushorit të Barcelonës është Napoli, ndërsa Canovi ka deklaruar se ka qenë në kontakt me drejtuesit e Napolit para se braziliani të transferohej te Genoa, ndërsa sipas tij Motta mund të luajë në një skuadër më të madhe pasi që ai është kthyer në formën e tij më të mirë.

“Pasi i ka kaluar problemet fizike (nga lëndimet), besoj se Motta është njëri nga lojtarët më të mitë në Evropë në pozitën e tij”, ka përfunduar Canovi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Genoa do ta lëshojë Mottan për një ofertë të mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: