...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrjedhin specifikat e iPhonet të ri?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Rrjedhin specifikat e iPhonet të ri?   Tue May 12, 2009 5:04 pm

Vera po afrohet, e kjo është përafërsisht koha kur nga kompania Apple pritet (edhe pse nuk është vërtetuar zyrtarisht paralajmërimi askund) të paraqes një iPhone të ri. Në lidhje me këtë çdo ditë e më shumë po paraqiten informata të pavërtetuara, e kjo e fundit tingëllon bukur e besueshme.

Sipas pamjes së përzgjedhësit kryesor i cili është paraqitur në një forum kinez, thamë edhe më herët se informacioni është i pavërtetuar, iPhone i ri do të ketë procesor me takt punues prej 600 MHz (aktualisht ka 400 MHz), 32 GB memorie për ruajtje të dhënave, 256 MB memorie punuese (dyfish më shumë se tani) dhe fotoaparat me auto-fokus me rezolucion prej 3.2 megapikselash.

Përmenden edhe kompasi digjital e radio FM, dhe tëra këto në shtëpizën e dimensioneve dhe pamjes së njëjtë si dy të mëhershmit iPhone.

Tingëllon bukur besueshëm, mirëpo jemi të sigurt se thashetheme si këto do të ketë ende, e po ashtu jemi të sigurt se Apple, si gjithmonë, fsheh ndonjë befasi edhe për këtë iPhone të fundit.

www.apple.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rrjedhin specifikat e iPhonet të ri?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: