...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Harddd Disk REGENERATOR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Harddd Disk REGENERATOR   Tue May 12, 2009 4:17 pm

Hard Disk Regenerator 1.51


- Ability to detect physical bad sectors on a hard disk drive surface.

- Ability to repair physical bad sectors (magnetic errors) on a hard disk surface.

- The product ignores file system, scans disk at physical level. It can be used with FAT, NTFS or any other file system, and also with unformatted or unpartitioned disks.

- Starting process directly under Windows XP / Vista.

- Bootable regenerating flash can be created from the program and used to automatically start regenerating process.

- Bootable regenerating CD allows starting regenerating process under DOS automatically.Kodi:
rapidshare.com HDD_Regeneration_1.51_-_www.Warez_ME.org.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Harddd Disk REGENERATOR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Programe Te Ndryshme-
Kërce tek: