...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zyrtare: Interi shfuqizon kontratën e Adrianos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Zyrtare: Interi shfuqizon kontratën e Adrianos   Sat Apr 25, 2009 8:10 am

Interi dhe Adriano janë 'shkurorëzuar', pasi që edhe klubi edhe lojtari janë pranuar në mënyrë reciproke që të shfuqizohet kontrata e tij.

Fabulës së brazilianit dhe Interit i ka ardhur fundi zyrtarisht dhe tani Adriano është i lirë për të gjetur një skuadër të re.

“FC Internazionale njofton se kontrata e Adriano Leite Ribeiro është shfuqizuar me efekt që nga 1 prilli 2009. Një përqafim për Adrianon për tetë vitet e kaluar tek Inter dhe për 74 golat e shënuar”, janë disa fragmente të deklaratës zyrtare të klubit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zyrtare: Interi shfuqizon kontratën e Adrianos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: