...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hajni harron kuletën në bankë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Hajni harron kuletën në bankë   Tue May 12, 2009 11:13 amPolicët e shtetit federal amerikan Missouri nuk kanë pasur nevojë të analizojnë shenjat e gishtërinjve për të kapur hajnin e bankës, por vetëm e kanë kontrolluar kuletën të cilën e ka harruar tek arka e bankës.
Albert Vincent Perkins ka hyrë në një bankë në Kansas City, i ka dorëzuar arkëtarit një qese plastike dhe e ka urdhëruar ta mbushë me bankënota prej 100 dollarësh, ka njoftuar policia.

Më pas ka dalë prej bankës, por në hapësirën afër arkës e ka harruar kuletën e tij. Arkëtari dhe një dëshmitar i rastit e kanë njohur Perkinsin në bazë të fotografisë në lejen e tij të vozitjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
Hajni harron kuletën në bankë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: