...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook për Windows Mobile - zyrtarisht!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Facebook për Windows Mobile - zyrtarisht!   Mon May 11, 2009 7:16 pm

Përdoruesit e sistemit operativ Windows Mobile kanë pritur gjatë për aplikacionin zyrtar të Facebook, i cili më në fund është paraqitur.

Duke pasur parasysh se kanë pritur shumë më gjatë se përdoruesit e sistemeve tjera operative, adhuruesit e Windows Mobile do të shpërblehen me një opsion shtesë, atë që drejtpërdrejt nga aplikacioni të ngarkojnë (upload) dosjet e tyre video në shërbimin e popullarizuar online - Facebook.

Opsionet standarde të cilat i sjell aplikacioni përfshijnë dërgimin e porosive tek personat nga lista e miqve, bartja e fotografive nga telefoni në Facebook, dërgim të porosive SMS apo ftesa e miqve në Facebook nga lista e miqve si dhe menaxhimi i materialeve në të në çfarëdo kohe dhe secili vend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Facebook për Windows Mobile - zyrtarisht!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: