...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Raul: As nuk mund të mendoj për largin nga Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
leonardzz.
Fillestar/e
Fillestar/e



Numri i postimeve : 13
Join date : 09/05/2009

Raul: As nuk mund të mendoj për largin nga Reali Empty
MesazhTitulli: Raul: As nuk mund të mendoj për largin nga Reali   Raul: As nuk mund të mendoj për largin nga Reali I_icon_minitimeSat May 09, 2009 3:21 pm

Raul: As nuk mund të mendoj për largin nga Reali F.0509134302282_m

Kapiteni i Real Madridit, Raul, i ka hedhur poshtë spekulimet për transferimin e mundshëm të tij në City, duke thënë se ‘as në ëndrrën më të keqe nuk do të mendonte diçka të tillë‘.

Mediat spanjolle mbrëmë shkruan se agjenti i Raul kishte pranuar një ofertë nga Manchester City për të kaluar në Premier League.

“Aspak nuk mendoj për diçka të tillë, pasi nuk do të largohem nga Real Madridi as në ëndrrën më të keqe. Mendoj vetëm në atë se si ta përfundoj karrierën me Real Madridin, i cili është klubi im dhe ku kam shumë punë për të bërë“, ka thënë Raul.

“Kur më është dhënë oferta e Cityt në asnjë moment nuk kam menduar. Vendi im është këtu dhe ende ndjej se mund ta ndihmoj ekipin të fitojë tituj”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Raul: As nuk mund të mendoj për largin nga Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gallas: Mendoj vetëm për Arsenalin
» Reali përgatit ofertë për Maicon
» Sneijder: Dua të qëndroj te Reali
» Reali konfirmon interesimin për Riberyn
» Reali turpërohet edhe nga Valencia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: