...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Librat e HackeravE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Librat e HackeravE   Tue Apr 28, 2009 12:20 pm

Hacker Highschool - 13 books




Download
1.http://rapidshare.com/files/54158119..._13_ebooks.rar

Password : Spagnum
-----------------------------------------------------------

2.Download

rapidshare.com 0072260815.rar

-----------------------------------------------------------
3.Download

rapidshare.com/files/59381622...andDefense.rar

-----------------------------------------------------------
4.SECRETS OF A SUPER HACKER

By The Knightmare
TOC
Appendix
Text ripped verbatim

Download: (1.3MB)
rapidshare.com/files/53557306...per_Hacker.zip

------------------------------------------------------------
5.Download (7.72 Mb):
rapidshare.com/files/45853069...g.May.2007.rar


6.http://rapidshare.com/files/39827636/Disassembling.rar

------------------------------------------------------------
7.Download

rapidshare.com/files/76703291..._book.zip.html

------------------------------------------------------------
8.http://rapidshare.com/files/75395250...lkan-Media.zip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Librat e HackeravE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: