...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përshëndetje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HotDC
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 07/01/2010

MesazhTitulli: Përshëndetje   Thu Jan 07, 2010 7:06 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Informacionet Personale :

Emri im : Qendrim
I kam : 18 vjet
Vendodhja ime : Prishtinë
Pasionet e mia : Futbolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje   Thu May 20, 2010 8:53 pm

Welcome Njer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Përshëndetje
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Prezantohu Ne Forum-
Kërce tek: