...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Almunia: Kemi nevojë për përvojë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Almunia: Kemi nevojë për përvojë   Sat Jul 11, 2009 11:48 am

Portieri i Arsenalit, Manuel Almunia, e ka këshilluar trajnerin Arsene Wenger të punojë më shumë në sigurimin e lojtarëve me përvojë më të madhe.

“Është e shkëlqyeshme të kesh lojtarë të ri, por kjo nuk ju siguron tituj. Për të ecur një hap më tej, lojtarët duhet të kërkojnë më shumë nga vetja, të jenë profesionistë më të mëdhenj, më të guximshëm në ndeshje të mëdha”, ka thënë Almunia.

“Menaxheri duhet të punojë më shumë për ta fituar atë që kemi nevojë, klubi duhet të bëjë përpjekje më të mëdha vazhdimisht për të qenë më garues. Kemi nevojë për diçka më shumë se sa lojtarë të rinj”, ka shtuar spanjolli me nënshtetësi angleze.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Almunia: Kemi nevojë për përvojë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: