...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fshij komentet ne Hi5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Fshij komentet ne Hi5   Mon Apr 27, 2009 10:14 pm

Nje tutorial duke u bazuar ne zbulimin e ShadowC se si te fshijme foto kometet

ne Hi5 me ane te perdorimit te JavaScripteve.

Per me shume Shkarko videotutorialin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
msn
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Join date : 05/03/2011

MesazhTitulli: Re: Fshij komentet ne Hi5   Sat Mar 05, 2011 3:45 pm

tung njeri si po kalon ku mundem me gjet ket video se pom duhet m i fshi foto emia ne hi5 aka mundesi mem tregu flm shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fshij komentet ne Hi5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: