...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Carey kërkon falje për performacën ‘emocionuese’

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Carey kërkon falje për performacën ‘emocionuese’   Thu Jul 09, 2009 3:13 pmMariah Carey u ka kërkuar falje fansave për paraqitjen e saj të dobët në ceremoninë përkujtimore të Michael Jackson, duke thënë se ka qenë shumë e emocionuar.

Carey filloi ceremoninë me paraqitjen e saj duke performuar hitin e ‘Jackson 5’, “I'll Be There”, derisa fotografitë e Michael paraqiteshin në ekranin prapa skenës në Staples Center në Los Angeles.

“Të përpiqem të këndoj ishte thjesht e pamundshme për mua. Mezi e mbajta veten nga qarja. Më vjen keq që nuk isha në gjendje ta bëj si duhet, por isha e emocionuar kur e pashë Michael në ballë timin”, ka thënë Carey në faqen e saj në Twitter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Carey kërkon falje për performacën ‘emocionuese’
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: